Zoufalství.

31. ledna 2012 v 19:01 | Mrs.Dreamer
Takže je tu konečně téma týdne který se ke mě perfektně hodí!
ZOUFALSTVÍ
Každej je někedy zoufalej a neví jak dál,ale musí se nějak rozhodnout a jít prostě dál.Stalo se Vám někdy,že jste jen tak seděli opojeni zoufalstvím a čekali co bude.Co přijde,co se přihodí.Chtěi by jste udělat cokoli.Prostě co by bylo nutné,aby se to vyřešilo a bylo to za vámi.

Existují růné druhy zoufalství.

Zoufalství které je naprosto zbytečné.
To porožíváme deno denně! "Panebože přibrala sem" (Neuběhlo ani 15 minut co jsem si to naposledy zoufale řekla!)."Dneska mám hrozný vlasy! Nikam takhle nemůžu (Přesně tohle sem si řekla,když jsem vstávala!)Prostě takové ty běžné věco co se dají řešit.

Pak jsou tu věci těžší řešitelné,ale přece řešitelné.
"Musim si zlepšit známku" V některých případech je to vážně těžké,když je na Vás učitel zasedlý,nebo dělá prospěch ze 2 známek! "Musím zhubnout"."Musim se naučit salto"."Musim to vyřešit" "Musim se lepšit"

A nakonec neřešitelné.
Neřešitelná je smrt.
Zažili jste někdy tu bezmoc? Když víte,že se někomu něco stalo a vy víte,že s tím nemůžete nic dělat? Jenom čekat až přijdou lepší časy.Ty časy,kde se s tou osobou budete zase smát a dělat kraviny.I když tu osobu nenávidíte stejně doufáte,že přežije.Chybělo by Vám to jak jí budete nadávat.To jak se budete smát tem kecům co má a těm blbostem co dělá.Komu by ste pak záviděly ty hadry?Komu by ste pak říkali,ať vypadne,že ho nechcete vidět? Koho by jste se snažili trumfnout? Znáte ten pocit? Já ano.Bohudík ten můj "příběh" dopadl dobře.Ale kdyby tomu tak nebylo..Nevím co bych dělala..prostě by mě chyběla.I když mám někdy chuť ji zabít!

Suicide_hanging_by_captainbonedaddy_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kirma Lee Kirma Lee | Web | 31. ledna 2012 v 20:02 | Reagovat

Ten obrázek je hodně depresivní... Ano, i já znám osobu (tedy spíš více osob) u kterých bych jim občas přála, abych je už v životě neviděla, ale když to tak vezmeme, jsme ,,rádi,, , že tu jsou neboť nás učí vyrovnávat se s těmi nejtěžšími situacemi... Anebo prostě nezabojujeme a ti lidí nás psychicky zničí. A to už je potom zoufalství na maximum.
BTW: Máš nádherný dess na blogu!

2 smelenludia smelenludia | 31. ledna 2012 v 20:04 | Reagovat

Krásne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.