Osvětim,USA.

8. ledna 2012 v 11:03 | Mrs.Dreamer
Krátký info:Po dlouhé době budu zase psát.(Třikrát sláva!!)
Pracuju na jendom článku kterej stejně nikdo neocení a já se na něm tak dřu.Ale neni to jenom tak :D
Nevím jak moc budu v přístích dnech psát.Musim si zlepšit známky!! Pololetí se bohužel blíží ://
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak a teď k článku o kterém chci psát.Je to koncentrační tábor osvětim.Možná už ste to ve škole brali a víte o co jde.Možná ste to nebrali,ale viděli jste o tom film,nebo vám o tom někdo vyprávěl.My to teď berem ve škole.A protože mě to zaujalo trošku víc než ty ostatní věci,tak sem se o to trošku začla zajímat.Ale nijak extra.Ale na co jsem na tom internetu narazila mě děsí nejvíc! Nejdřív se podívejte na toto video než Vám tedy napíšu to co jsem se dozvěděla.Jenom aby jste měli takovej obrázek co ten koncentrák vlastně byl!


Možná jse to video přeskočili,ale říkám vám,že by bylo lepší se na něj podívali.Pokus jste se na něj nepodívali,tak s tím nic neudělám,ale čtěte dál.Bude to ještě zajímavý.

Nedávno se objevili zprávy o tom,že se v USA buduji koncentrační tábory.Tisíce plastových "kontejnerů" na mrtvá těla.Obrovská plocha na které se začínajá stavět velká stavba.Země je opatřená tak,aby mrtvá těla nekontaminovala spodní vodu!
Víc informací zatím není,ale jsem si jistá,že o tom ještě uslyšíme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | Web | 8. ledna 2012 v 17:38 | Reagovat

Tak to je hrozné ! :-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.