Leden 2012

Zoufalství.

31. ledna 2012 v 19:01 | Mrs.Dreamer
Takže je tu konečně téma týdne který se ke mě perfektně hodí!
ZOUFALSTVÍ
Každej je někedy zoufalej a neví jak dál,ale musí se nějak rozhodnout a jít prostě dál.Stalo se Vám někdy,že jste jen tak seděli opojeni zoufalstvím a čekali co bude.Co přijde,co se přihodí.Chtěi by jste udělat cokoli.Prostě co by bylo nutné,aby se to vyřešilo a bylo to za vámi.

Existují růné druhy zoufalství.

Zoufalství které je naprosto zbytečné.
To porožíváme deno denně! "Panebože přibrala sem" (Neuběhlo ani 15 minut co jsem si to naposledy zoufale řekla!)."Dneska mám hrozný vlasy! Nikam takhle nemůžu (Přesně tohle sem si řekla,když jsem vstávala!)Prostě takové ty běžné věco co se dají řešit.

Pak jsou tu věci těžší řešitelné,ale přece řešitelné.
"Musim si zlepšit známku" V některých případech je to vážně těžké,když je na Vás učitel zasedlý,nebo dělá prospěch ze 2 známek! "Musím zhubnout"."Musim se naučit salto"."Musim to vyřešit" "Musim se lepšit"

A nakonec neřešitelné.
Neřešitelná je smrt.
Zažili jste někdy tu bezmoc? Když víte,že se někomu něco stalo a vy víte,že s tím nemůžete nic dělat? Jenom čekat až přijdou lepší časy.Ty časy,kde se s tou osobou budete zase smát a dělat kraviny.I když tu osobu nenávidíte stejně doufáte,že přežije.Chybělo by Vám to jak jí budete nadávat.To jak se budete smát tem kecům co má a těm blbostem co dělá.Komu by ste pak záviděly ty hadry?Komu by ste pak říkali,ať vypadne,že ho nechcete vidět? Koho by jste se snažili trumfnout? Znáte ten pocit? Já ano.Bohudík ten můj "příběh" dopadl dobře.Ale kdyby tomu tak nebylo..Nevím co bych dělala..prostě by mě chyběla.I když mám někdy chuť ji zabít!

Suicide_hanging_by_captainbonedaddy_large

Novinky !

29. ledna 2012 v 13:28 | Mrs.Dreamer
Po stopadesátimilonechtřistadevadesátiosmiletech opět píšu.
Opět jsme strávila den učemím..Ne kecám dělala sem s nehty :D
Učit se mě nechcelo.Ale řčrknu Vám.Nepznávám se.Mobil mám už od rána vybitej a nechce se mi ho dat na nabíječku.Dříc by sem nedala bezmobilu ai ránu! Svoje krátký nehty jsem vyměnila a dlouhý! Nemám ráda dlouhý nehty! Brzo se lámou a moc nevydrží! :D

Ale teď k něčemu jinému :D
Dokázli by jset mít na sobě šaty vážícín 50 kg?
Já teda asi ne :D Dyť ty šaty by vážili stejně jak já! :D Ale tahle modelka to dokázala!
Yasmin Le Bon na sobě měla šaty vážící 50 kilogramů.
Brad a Angelina chystají svatbu! Taky se ob
jevila zpráva,že Angelina čeká další miminko! :)
Angelina a Brad do toho konečně praští.
A nkonec něco k pobavení.Nejslavnější LESBIČKA světa vyslékla Maria Lopeze ve své show! :D Ellen DeGeneres si ve své talk show svlékla herce Maria Lopeze.
oho..zdroj
super.cz

Ona je dobrá! Je a je!

24. ledna 2012 v 21:06 | Mrs.Dreamer
Moje milá školo.Tento týden se neuvidíme.Nijak extra mě to nemrzí :D
Hodim sem jenom pár písniček,protože nemám nijak náladu na článek a popis mého nudného dne,kdy si jednen kluk vyškemrá pusu jenom za to,že mě sebere moji věc asi zajímat nebude :D


Písničky budou nečekaně smutný.Popisuju totiž kamarádce zážitky z pátku.A je mě z toho na nic.

Ne kecám nebudou smutný! Budou to písničky od SharkaSs.
Jo možná neumí ani rapovat ani zpívat.Taky se mi její hlas od začátku moc nelíbí.Porstě mě to tak nepřitáhlo hned jak Majk,Killaz,nebo reago.Ale když se zamyslíte.Kolik je takových holek co si dávaj rap? Kolik holek na to má odvahu?! Kolik!? no? Ona je jedna z mála v ČR.Jestli není jediná! Miluju její texty.Sou tak pravdivý.Kolik z Vás by se dokázalo? Nikdo.Když dáte dva řádky dohromady to je nic oproti jejím několika songům!


Závidím..

19. ledna 2012 v 9:01 | Mrs.Dreamer
Přiznám se.Nejsem uplně nejhubenější.A proto závidím těmto holkám.Vlastnit tak luxusní nohy,tak si pískám.
Pár fotek.Až se mi chce brečet,když si vzpomenu,že před pár měsícema sem měla taky takový stehna :O :/

Tumblr_ly088fgsuz1qmi4glo1_500_large
Tumblr_lx8nsxwtk81r48ypko1_500_large
408917_256762274392635_114982095237321_641795_1350777015_n_large
Tumblr_lxvcqliv4y1qcvtimo1_500_large
Tumblr_lxxr9b2xhm1qfjvjfo1_500_large
403165_326084647425330_119683751398755_1070522_2100791988_n_large
Tumblr_lxvapkdxej1r23bkxo1_500_large
P.S Nechápu,že sme si minulý léto nepořídila sukni do pasu! Teď bych se za to zliskala!

Symbol krásy.

13. ledna 2012 v 22:31 | Mrs.Dreamer

Tato patnáctiletá dívka je nyní "symbolem krásy" pro ostatní holky v jejím věku.Pro mě tedy ne.Možná může být krásná.Ale jak ji lezou ty kosti.Nelbí se mi ani její obličej.Kdyby měla 2O kilo navíc,nemohli by jsme stále říct,že je při těle,nebo že je tlustá.Určitě na sebe musí být pyšná.Každá holka by za to dala nevím co,ale co je moc to je moc.

P.S je to už starý chápu,ale musela sme to sem dát

Zdroj fotky super.cz

Osvětim,USA.

8. ledna 2012 v 11:03 | Mrs.Dreamer
Krátký info:Po dlouhé době budu zase psát.(Třikrát sláva!!)
Pracuju na jendom článku kterej stejně nikdo neocení a já se na něm tak dřu.Ale neni to jenom tak :D
Nevím jak moc budu v přístích dnech psát.Musim si zlepšit známky!! Pololetí se bohužel blíží ://
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak a teď k článku o kterém chci psát.Je to koncentrační tábor osvětim.Možná už ste to ve škole brali a víte o co jde.Možná ste to nebrali,ale viděli jste o tom film,nebo vám o tom někdo vyprávěl.My to teď berem ve škole.A protože mě to zaujalo trošku víc než ty ostatní věci,tak sem se o to trošku začla zajímat.Ale nijak extra.Ale na co jsem na tom internetu narazila mě děsí nejvíc! Nejdřív se podívejte na toto video než Vám tedy napíšu to co jsem se dozvěděla.Jenom aby jste měli takovej obrázek co ten koncentrák vlastně byl!


Možná jse to video přeskočili,ale říkám vám,že by bylo lepší se na něj podívali.Pokus jste se na něj nepodívali,tak s tím nic neudělám,ale čtěte dál.Bude to ještě zajímavý.

Nedávno se objevili zprávy o tom,že se v USA buduji koncentrační tábory.Tisíce plastových "kontejnerů" na mrtvá těla.Obrovská plocha na které se začínajá stavět velká stavba.Země je opatřená tak,aby mrtvá těla nekontaminovala spodní vodu!
Víc informací zatím není,ale jsem si jistá,že o tom ještě uslyšíme...

Lepší život a jeho cesta...

3. ledna 2012 v 19:53 | Mrs.Dreamer
Cesta a lepším životem?
Lepší život? Definujte ho! Popiště ho!
Neexistuje perfektní život.Nemůžeme rozlišovat životy na lepší a horší.Znám jednu holku.Je krásná,chytrá,bohatá,talentovaná.Ale chybí ji rodiče.Jsou rozvedení.Přehazujou si ji sem a tam.Neměnila bych s ní.Ani kdyby jsem měla mít všechno to,co ona.
Je to na nic.Někteří lidé si užívají luxus a někteří trpí hladem.Rodiče je bijí a týrají.Pro ně by byl lepší život žít někde v teple a v milující rodině.Pro snoby je to nové auto.Nový dům.Nová investice.
Pro obyčejné lidi to může být taky auto,dům a nebo investice,ale ti si toho budou vážit víc.
Nemusí to být jenom materiální věci.Může to být láska.Na co je Vám život bez lásky,přátelství a pohcopení? Na nic! A když teď nic z toho nemáte,tak nezoufejte.Příjde to.Já to vím.Já to znám.
Máte kamarády? Není to samodřejmost.Važte si toho.
Přijde období,kdy budete sami.Všichni se na vás vykašlou a nikdo nebude na blízku? Myslíte,že kecám..
Ani ne..Vím o čem mluvím..

Tumblr_lw5gxioowg1r8n9m6o1_500_large